עמוד הבית

כל מה שאתם צריכים במקום אחד

  • נמלים על עלה ירוק
  • יונים
  • ג'וק
 

כיני יונים

כשהיונים מקננות בקרבתנו ובקרבת ביתנו מגיע גם הצרה הגדולה של כיני היונים, נקודה קטנה מאוד שבקושי ניתן לראותה. כאשר היונים מקננות חלק מכיני היונים עוברות לקן ומשם לגוזלים ולאחר מכן לביתנו, כאשר כיני היונים מגיעות לביתנו הן מחפשות מקור דם על מנת להמשיך ולהתקיים. בזמן שכיני היונים עוקצות את האדם הן מעבירות סוג של ריר הגורם למחלות, פריחה וגירודים בכל הגוף, מחלת עיניים, שלשולים והתייבשות.

כיני יונים

כיני יונים

 

בזמן האחרון אתם מרגישים גירודים בכול חלקי הגוף? בידיים, ברגלים ?האם בדקתם את מרפסת השירות,

מסתור הכביסה או את עלית הגג? יכול להיות שהפתרון לתעלומה הזאת אחראיות היונים.

 

כשהיונים מקננות בקרבתנו ובקרבת ביתנו מגיע גם הצרה הגדולה של כיני היונים, נקודה קטנה מאוד שבקושי ניתן לראותה.

כאשר היונים מקננות חלק מכיני היונים עוברות לקן ומשם לגוזלים ולאחר מכן לביתנו, כאשר כיני היונים מגיעות לביתנו הן מחפשות מקור דם על מנת להמשיך ולהתקיים.

בזמן שכיני היונים עוקצות את האדם הן מעבירות סוג של ריר הגורם למחלות, פריחה וגירודים בכל הגוף, מחלת עיניים, שלשולים והתייבשות.

 

זכרו- כשיש כיני יונים בביתכם חשוב לבדוק את הסביבה הקרובה אליכם, מרפסת השירות, עליית הגג, מרזבים, רעפים, מתחת למזגנים, חפשו גם במסתורי כביסה או מרפסות שירות של השכנים, יכול להיות שהקן במרחק כמה עשרות מטרים מימכם ואז כיני היונים יכולות ללכת על קירות הבית עד שהן מוצאות מקור דם חדש.

חשוב שתדעו שגם אם ריססתם את הבית נגד כיני יונים אך לא פעלתם להרחקת היונים לא פתרתם את מקור הבעיה ואז כיני היונים יחזרו להציק לכם במוקדם או במאוחר.

 

חיפוש בעלי מקצוע הדברת כיני יונים

דרג את הכתבהדירוג כתבה כיני יונים: 0
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
ללא מדרגים
הדפסשלח לחברהוסף תגובה

 

המכללה לגרפיקה ממוחשבת
בילדינג בנית אתרים
ליגה הובלות  יורי הובלות
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
בניית אתרים